Site navigation

Searching in:

Route filters:

Min:
Max:

Ascent filters:

-

Other filters:

  • Water access
  • Walk in angle
  • Legality
  • Walk in time
  • Aspect
  • Style
  • Rock type
  • Descent
  • Condition
  • Steepness
  • Weather
Sort by: Bulk edit (max 100)

Showing 1 - 100 out of more than 1,000 routes.

Grade Route Gear style Popularity
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Kašpárek
III Severovýchodní komín

FA: Jaromír Gereg, J.Polanský, J.Landa & J.Polák, 1969

Trad
V Pod slaněním

FA: Jiří Polák & J.Polanský, 1969

Trad
VI Cesta k puchejřům

FA: Leoš Lyčka, 1984

Trad
III Jihovýchodní komín

FA: Jiří Polák, 1970

Trad
IV Přítel Yetti

FA: Jiří Gloser & L.Lyčka, 1984

Trad
IV Velikonoční

FA: Jiří Polák, 1990

Trad
III Jihozápadní stěna

FA: Jiří Polák, 1990

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Šnek Matěj
II Přes ulitu

FA: Jiří Polák & J.Polák, 1988

Trad
IV 2 Přeskok

FA: Jiří Polák, 1988

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Skřítek Vítek
IV Stará cesta

FA: Jiří Polák, J.Polák & J.Polák jun., 1988

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Pampalíny
III Údolní stěna

FA: Jiří Polák, J.Polák & J.Polák jun., 1988

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Kobyla
VIIa Údolní

Wand

FA: František Veverka, M. Maisner & V. Krb, 1960

Mixed 2
VIIa Varianta

FA: Peter Sacha, R.Thomas, F.Görner & H.Thomas, 1984

Mixed 1
VI Kokšova

Baustelle

FA: Karel Hauschke, A.Srb, S.Donát & S.Zemánek, 1962

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Hříbě
IV Kluzká

FA: František Veverka, 1960

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Trojská
IV Kyzový kout

FA: Petr Mocek & L.Páleníček, 1969

Trad
V Asfaltoví holubi

FA: Leopold Páleníček & P.Mocek, 1969

Trad
III Průchozí komín

FA: Petr Mocek & L. Páleníček, 1969

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Koník
IV Stará cesta

Baustelle

FA: Stanislav Šafář und Jaromír Gereg, 1969

Trad
III Traverz

Baustelle

FA: Milan Rusý & H.Vorlová, 1969

Trad
VIIa Vleklá

Baustelle

FA: Jaromír Gereg und Josef Landa & V.Černý, 1981

Mixed 2
VI Varianta

FA: Jaromír Gereg, V.Černý & P.Mlynář, 1981

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Odysseus
VI Okamžik pravdy

FA: Leopold Páleníček & H. Myslivcová, 1969

Mixed 1
VIIc Hroší kůže

Baustelle

FA: Tomáš Myslivec & L.Páleníček, 1988

Mixed 3
VIIb Běsný pes

FA: Tomáš Myslivec & L.Páleníček, 1988

Mixed 3
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Angelika
IV Tomova (Cesta měsíčního svitu)

FA: Jiří Polák und Jaromír Gereg, 1969

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Žokej
II Jižní komín

FA: Jaromír Gereg & J.Polák, 1969

Trad
2 Přeskok

jump

FA: Ladislav Doležal, 1979

Trad
IV Finta

Baustelle

FA: Jiří Polák & P.Mocek, 1969

Trad
III Velkých mužů

FA: Jiří Polák & J.Gereg, 1969

Trad
V Údolní komín

FA: Milan Rusý und Vladimír Pípal, 1975

Trad
VIIIa Poslední zvonění

FA: Tomáš Myslivec, 1989

Mixed 3
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Kačer
IV Náhorní cesta

FA: Martin Myslivec, L.Páleníček & H.Myslivcová, 1989

Trad
VIIa Loučení se školou

FA: Martin Myslivec, L.Páleníček & H.Myslivcová, 1989

Mixed 2
VIIb Ťápoty

FA: Zdeněk Hejcman & T.Čada, 1979

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Agamemnon
VI Letici kopi

Baustelle

FA: Hana Myslivcová und Leopold Páleníček, 1969

Trad
VIIa Egyptská cesta

Baustelle, Spreize

FA: Bernd Müller und Hasso Gantze, 1988

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Gilgameš
VIIa Kamasútra

Baustelle

FA: Leopold Páleníček und Petr Mocek & F.Půlpán, 1969

Mixed 1
2 Přeskok

jump

FA: Petr Mocek, 1969

Trad
III Komín

FA: Petr Mocek, 1969

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Bráhman
II Náhorní stěna Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Hekáte
VI Stěnou

FA: Zdeněk Studnička und Milan Smrček, 1961

Mixed 1
VI Varianta Brod Mixed 2
VIIa Údolní Mixed 2
VIIa Západní

Riß

FA: Petr Holý & M. Holý, 1962

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Mok
VIIb Večerní

Baustelle

FA: Leopold Páleníček & F.Půlpán, 1966

Mixed 3
V Osifova neznámá

Baustelle

FA: Jiří Holý und Jaroslav Houser und Leopold Páleníček, 1970

Mixed 2
VI Traverzová

Quergang, Baustelle

FA: Jörg Brutscher & H. Gantze, 1996

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Peněžní věž
III Poslední marka

FA: Manfred Kühn & H.Müller, 1990

Trad
III Nové peníze

FA: Hans Müller & M.Kühn, 1990

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Stožárový koš
II Stará cesta

FA: Bernd Müller, H.Gantze, S.Jacob & H.Müller, 1987

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Konírna
III Přes koňský žlab

FA: Radek Bruckner, V.Bruckner & M.Rosecký, 1985

Trad
III Ke koním

FA: Stanislav Lukavský, 1997

Trad
III Spárová varianta

FA: Jörg Brutscher & C. Bode, 2005

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Černý Petr
III Sňatek

FA: Manfred Kühn & H.Gantze, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Gerda
IV Náhorní

FA: Stanislav Šafář und Jaromír Gereg, 1969

Trad
VI Radost ve dvou

FA: Hasso Gantze & M.Kühn, 1986

Trad
VI Bosé nohy

FA: Stefan Jacob und Hasso Gantze, G.Jacob & P.Jacob, 1987

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Titanic
VIIc Zaprášená

FA: Karel Hauschke und Jan Záleský, 1962

Mixed 1
VIIa Zánik

Baustelle

FA: Hasso Gantze & M. Kühn, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Německá věž
III Cesta jednoty

Baustelle

FA: Hasso Gantze & M. Kühn, 1986

Trad
V Dobrá cesta

Baustelle

FA: Hasso Gantze & M.Kühn, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Česká věž
VIIa Saská cesta

Spreize

FA: Hasso Gantze & M. Kühn, 1986

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Hříbátko
III Psí spára

FA: Václav Bruckner, 1981

Trad
III Radkova spirála

FA: Václav Bruckner, R.Bruckner & B.Brucknerová, 1981

Trad
V Přes převis

FA: Václav Bruckner, 1985

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Dlouhý, široký a bystrozraký
V Radkova stěna

FA: Radek Bruckner & M.Rosecký, 1985

Trad
VI Vaškova spára

FA: Václav Bruckner, 1985

Trad
VIIb Stará pohádka

FA: Ivan Kobr & V.Bruckner, 1988

Mixed 1
III Míšova cesta

FA: Michal Rosecký & R.Bruckner, 1985

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Věž Vladimíra Menšíka
IV Cesta do kina

Baustelle

FA: Manfred Kühn & H.Gantze, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Ponorka
VIIb Torpédo

Wand, Baustelle

FA: Hasso Gantze und Stefan Jacob, B. Müller, H. Müller & P. Jacob, 1987

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Admirál
V Povýšení

FA: Hasso Gantze & M.Kühn, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Parník
III Makej

FA: Manfred Kühn & H. Gantze, 1986

Trad
Adersbach Rokle nad Černým jezírkem Petrovy kameny
IV - VI Polní

FA: Jiří Polák und Jaromír Gereg & J.Kohlová, 1974

Trad
IXc Rodinné důvody

FA: Lukáš Jánský und Petr Baleár, 1997

Mixed 4
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Autist
VIIIa Feinrippalarm

FA: Andreas Huke, R. Hohlfeld & M. Großer, 20 Sep 2015

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Hektor
VI Modlitba

Baustelle

FA: Petr Mocek und Leopold Páleníček, 1969

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Achilles
VI Stříbrná

FA: Leopold Páleníček und Petr Mocek, 1969

Mixed 1
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Katolík
III Modlitba

FA: Stefan Jacob, H. Gantze, H. Müller & B. Müller, 1987

Trad
VI Cesta vzhůru

Spreize, Baustelle

FA: Bernd Müller und Hasso Gantze, 1988

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Kardinál
IV Bohoslužba

FA: Hasso Gantze, H.Müller, S.Jacob & B.Müller, 1987

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Mlynář
III Podemlejnská

FA: Milan Rusý & M.Fenik, 1969

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Krajánek
VI Jihozápadní hrana

Baustelle

FA: Jan Slávik und Milan Rusý, 1975

Mixed 1
V Severovýchodní spára

FA: Hasso Gantze und Bernd Müller & P.Jacob, 1988

Mixed 1
II Jihozápadní komín Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Hrobník
III Květinová cesta

FA: Bernd Müller und Hasso Gantze, 1988

Trad
III Žlábek

FA: Stanislav Lukavský, 1997

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Divná
II Krátká

FA: Václav Bruckner & M.Doubek, 1960

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Netopýr
VIIIa Upíří

Riß

FA: Herbert Richter, H.Claussnitzer & B.Maidl, 1960

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Vampýr
VIIIa Stará cesta

Baustelle, Reibung

Mixed 2
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Bota
V Ze soutěsky

FA: Miroslav Vacek und Václav Hornych & J. Vacková, 1964

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Kukla
II Náhorní

FA: Václav Hornych & Z. Vitver, 1964

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Ušatec
III Z kouta

FA: Milan Rusý & J.Slávik, 1975

Trad
II Přechodová

FA: Hana Myslivcová, T.Myslivec & L.Páleníček, 1978

Trad
III Jižní cesta

FA: Peter Graser & Karl Graser, 20 Aug 2009

Trad
VI Pravá údolní spára

FA: Jörg Brutscher & O. Wolters, 2005

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Larva
IV Mravenčí cesta

FA: Bernd Müller, H.Gantze, S.Jacob & H.Müller, 1987

Trad
Adersbach Rokle nad Spáleným mlýnem Prvnička
II Stará cesta

FA: Václav Bruckner, 1960

Trad
III Náhorní komín

FA: Karel Hauschke, 1960

Trad

Showing 1 - 100 out of more than 1,000 routes.