Help

Ascents in Köpüs-kő

Searching in:

Ascent filters:

  • Protection
  • Wearable
  • Milestone
  • Journey
-

Route filters:

Climber filters:

Sort by:

Showing all 47 ascents.

Grade Route Gear style Quality Climber
Tue 30th Jan 2024 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A1 L. Sára Aid
Fehér Csaba
7 A1 Megszállottak útja Aid
Fehér Csaba
Sun 28th Jan 2024 - Köpüs-kő
Nagy-fal
5+ A1 Krízis Aid 40m
István Vermes
With the Krízis direkt variant in the first pitch

 
Sat 27th Jan 2024 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A3 Utolsó vágás Aid
Gábor Bodó
Sat 27th Jan 2024 - Köpüs-kő
Hátsó-fal
A2 Ajándék Aid
Gábor Bodó
Sat 20th Jan 2024 - Köpüs-kő
6 A2 Motoremelős Aid
Gábor Bodó
Fri 29th Dec 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
7 A1 Megszállottak útja Aid
Philippe
A1 L. Sára Aid
Philippe
6- A1 Munka és szerelem Aid 30m
Gábor Bodó
A1+ Zoli útja Aid
Gábor Bodó
A2 Csalhatatlan szerelem Aid
Gábor Bodó
Sat 16th Dec 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A1 Krízis direkt Aid
Gábor Bodó
7 A1 Megszállottak útja Aid
Gábor Bodó
A1 L. Sára Aid
bazsod
A1 Krízis direkt - with Gábor Bodó Aid
bazsod
8/8+ Reibung Übung Sport
bazsod
Sat 16th Dec 2023 - Köpüs-kő
6 A2 Motoremelős Aid
bazsod
Sun 3rd Dec 2023 - Köpüs-kő
Hátsó-fal
A2 Ajándék Aid
István Vermes
Sun 3rd Dec 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A1+ Free Hámor Aid
Gábor Bodó
A1 L. Sára Aid
Gábor Bodó
Sat 2nd Dec 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
7 A1 Megszállottak útja - with Behovsits Antal Aid
Philippe
Sun 26th Nov 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A3 Utolsó vágás Aid
István Vermes
Sat 25th Nov 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
4+ A1 Igéző szemek Aid
István Vermes
4 A1+ Lassú tánc Aid 25m
István Vermes
A2: az elején a sok kampózás, és a nagyobb nyúlások okán.

 
Wed 22nd Nov 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
5+ A1 Krízis Aid 40m
bazsod
7 A1 Megszállottak útja Aid
bazsod
A1 L. Sára Aid
bazsod
Sun 12th Nov 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
8/8+ Reibung Übung Sport
Gábor Bodó
Sat 11th Nov 2023 - Köpüs-kő
6 A2 Motoremelős Aid
Gábor Bodó
Sat 11th Nov 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A1 L. Sára Aid
Gábor Bodó
A1+ Zoli útja Aid
Gábor Bodó
7 A1 Megszállottak útja Aid
Gábor Bodó
Wed 4th Oct 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
6- A1 Munka és szerelem Aid 30m
Bukóczki Tamás
A1 L. Sára Aid
Bukóczki Tamás
4+ A1 Igéző szemek Aid
Bukóczki Tamás
A1 Krízis direkt Aid
Bukóczki Tamás
4 A1+ Lassú tánc Aid 25m
Bukóczki Tamás
5+ A1 Krízis Aid 40m
Bukóczki Tamás
A1+ Free Hámor Aid
Bukóczki Tamás
A2 Csalhatatlan szerelem Aid
Bukóczki Tamás
Wed 4th Oct 2023 - Köpüs-kő
Hátsó-fal
A2 Santa simplicata Aid
Bukóczki Tamás
4- A1 Tűz és vér Aid
Bukóczki Tamás
Sun 22nd Jan 2023 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A1+ ~A1 Free Hámor - with Őszi Karcsi Aid Good
József Rácz
Ha ez A1+ a Zoli útja nem lehet ugyan az a grade...

 
A1+ Hard Zoli útja - with Őszi Karcsi Aid Classic
József Rácz
Egy gyűrűs szög gyűrűje eltört alattam.

 
Sat 10th Dec 2022 - Köpüs-kő
Hátsó-fal
A3 Hűbele Balázs Aid
István Vermes
Sat 26th Nov 2022 - Köpüs-kő
Nagy-fal
A2 Csalhatatlan szerelem Aid
István Vermes
Sat 22nd Jan 2022 - Köpüs-kő
Nagy-fal
4 A1+ Lassú tánc Aid 25m
István Vermes

Showing all 47 ascents.

Deutsch English Español Français Italiano 한국어 Português 中文