도움

등정들 폴란드에서

~에 탐색하기:

등정 필터들 :

  • Journey
  • Wearable
  • Protection
  • Milestone
-

루트 필터들:

등반가 필터들:

~에 의한 분류

{수} {대상들}에서 {별}-{끝} 보이기

등급 루트 장비 스타일 등반가
일요일 21번째 4월 2024 - Sokoliki
Mały Michał
V- Z Kamyczka na Kamyczek - 누구와 Jacol 스포츠 클라이밍 10m, 5
Krzysztof Sw
일요일 21번째 4월 2024 - Sokoliki
Sokolik Mały
V Rysa Tota - 누구와 Jacol 전통등반 30m 클래식
Krzysztof Sw
일요일 21번째 4월 2024 - Sokoliki
Chatka
V- Kancik Chatki - 누구와 Jacol 스포츠 클라이밍 12m
Krzysztof Sw
목요일 18번째 4월 2024 - Jura
Kraków Zakrzówek Szara Ścianka
V+ 어려움 Środek Szarej Ścianki 스포츠 클라이밍 10m, 4
Kwarta
IV 쉬움 Filarek nad grotką 스포츠 클라이밍 10m, 4
Kwarta
월요일 15번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Sokole Góry Pielgrzym
VI+ Pielgrzymi Tybetu - 누구와 Zuzka 스포츠 클라이밍 12m, 7 클래식
Martin Votoupal
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Sokole Góry Boniek
VI.1+ Kobiety prostej twarz - 누구와 Zuzka 스포츠 클라이밍 18m, 7 아주좋음
Martin Votoupal
VI.4 어려움 Joie de Vivre — 2 attempts - 누구와 Zuzka 스포츠 클라이밍 25m, 7 클래식
Martin Votoupal
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Mirów Szafa
V- ~V Śledzik w życie 스포츠 클라이밍 12m, 6
Marchewa
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Mirów Turnia Kukuczki
IV Działka dla każdego 스포츠 클라이밍 16m, 9 평균
Marchewa
V- Glebogryzarka 스포츠 클라이밍 25m, 12
Marchewa
V Tygrysie napieraj 스포츠 클라이밍 16m, 7 좋음
Marchewa
IV 쉬움 Ringi kursowe 스포츠 클라이밍 16m, 11 아주좋음
Marchewa
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Suliszowice Zastudnie Spiralna
VI.1+ Pachniesz klejem — 2 attempts 스포츠 클라이밍 5 좋음
Tomasz P.
VI.3 Hej, kup se klej — 2 attempts 스포츠 클라이밍 5 아주좋음
Tomasz P.
VI.1 Nie lubię latać 스포츠 클라이밍 4 좋음
Tomasz P.
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Łutowiec Łysa
VI.1 Stłuszczenie wątroby 스포츠 클라이밍 15m, 5
NJ
V+ Sposób na ciążę 스포츠 클라이밍 15m, 4
NJ
VI+ Ubóstwo energetyczne 스포츠 클라이밍 5
NJ
일요일 14번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Skały Malwa Mur
VI 쉬움 Pankówka - 누구와 Paweł Krawczyszyn 스포츠 클라이밍 12m, 4 좋음
Michał Piasecki
VI.1 Cipka - 누구와 Paweł Krawczyszyn 스포츠 클라이밍 12m, 6 완전 구식
Michał Piasecki
V+ Rampa - 누구와 Paweł Krawczyszyn 스포츠 클라이밍 11m, 3 안하는 것이 좋음
Michał Piasecki
일요일 14번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Skały Malwa Astrodog
V+ Skwarek - 누구와 Paweł Krawczyszyn 스포츠 클라이밍 10m, 3 안하는 것이 좋음
Michał Piasecki
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Szklarki Słoneczne Skały Ogrodzieniec
IV+ Placebo 스포츠 클라이밍 15m, 5
Mateusz Dudek
V+ Klasyczna 스포츠 클라이밍 16m, 6 아주좋음
Mateusz Dudek
일요일 14번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Szklarki Słoneczne Skały Ostatnia
IV Siedmiu kreskoludków 스포츠 클라이밍 12m, 6
Mateusz Dudek
III Królewna Śnieżka 스포츠 클라이밍 12m, 6
Mateusz Dudek
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Solarium
V Słoneczny kancik 스포츠 클라이밍 12m, 5
Klaudia
IV Wiara czyni cuda 스포츠 클라이밍 12m, 5
Klaudia
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Chatka
VI Środek chatki 스포츠 클라이밍 5
Klaudia
V- Kancik Chatki 스포츠 클라이밍 12m
Klaudia
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Stodoła
VI+ Dziurki 스포츠 클라이밍 10m, 5
Klaudia
V Filarek Stodoły 스포츠 클라이밍 10m, 5
Klaudia
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Duży Michał
IV Młody murarz 스포츠 클라이밍 10m, 6
Klaudia
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Mały Michał
V+ Z Kamyczka na Kamyczek Wprost 스포츠 클라이밍 10m, 5
Klaudia
토요일 13번째 4월 2024 - Góry Wałbrzyskie
Pełcznica Pełcznica
VI.3 Vendetta 스포츠 클라이밍 10m, 5
Adrian Walczak
VI.1+/2 Zemsta pakera — 3 attempts 스포츠 클라이밍 10m, 4 클래식
Adrian Walczak
VI.1 Strzałka 스포츠 클라이밍 18m, 10
Adrian Walczak
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Szklarki Słoneczne Skały Ostatnia
II Zejściowa 혼합 고전등반 20m, 1
FnK
V Domowe przedszkole 스포츠 클라이밍 12m, 6
FnK
III Środek lewej turniczki 스포츠 클라이밍 10m, 2
FnK
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Olsztyn Góra Biakło Biakło
IV+ Paprobaba - 누구와 Antek B 스포츠 클라이밍 21m, 7
Ex
IV Piramid - 누구와 Antek B 스포츠 클라이밍 14m, 4
Ex
VI Egipt 스포츠 클라이밍 14m, 5
Ex
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Olsztyn Góry Niwki Dziewica
IV+ 쉬움 Holiday inn - 누구와 Antek B 스포츠 클라이밍 10m, 6
Ex
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Olsztyn Góra Biakło Biakło
V 쉬움 Król Salomon - 누구와 Antek B 혼합 고전등반 15m, 3
Ex
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Olsztyn Góry Niwki Dziewica
V ~V+ Małpia ścianka - 누구와 Antek B 스포츠 클라이밍 18m, 6
Ex
slippery

 
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Zipserowa Czuba
IV+ Lewy Tomys - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 18m, 6 좋음
Jacol
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Środkowa Olkusz-Jaroszowiec Skały w Pomorzanach
VI.2 Młotkowy psychol 스포츠 클라이밍 10m, 4 아주좋음
Krzysztof
VI+ ~VI.1 Czorna dziura 스포츠 클라이밍 10m, 4 좋음
Krzysztof
VI.1 Jak se posprzątasz 스포츠 클라이밍 10m, 4 아주좋음
Krzysztof
VI.2 Dziób nosorożca 스포츠 클라이밍 8m, 3 클래식
Krzysztof
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Środkowa Podzamcze Góra Zamkowa Niedźwiedź
VI+ Kaszka z mleczkiem 스포츠 클라이밍 15m, 5 클래식
TheOneWhoSeeks
VI.1+ Pieszczoty Gołoty 스포츠 클라이밍 5 아주좋음
TheOneWhoSeeks
Reachy

 
V Oszołomiony oszołom 스포츠 클라이밍 12m, 5 아주좋음
TheOneWhoSeeks
V+ Piękny pięknoduch 스포츠 클라이밍 12m, 5 아주좋음
TheOneWhoSeeks
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Dolina Wiercicy Biały Pies
VI.4 Ekspres 스포츠 클라이밍 14m, 6
Tomasz P.
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Dolina Wiercicy Proxima Centauri
VI.2 Morder bulder — 2 attempts 스포츠 클라이밍 13m, 4
Tomasz P.
VI.1 ~VI.1+ Kapitan Boszka 스포츠 클라이밍 13m, 4 평균
Tomasz P.
VI.1 Orion 스포츠 클라이밍 14m, 5 평균
Tomasz P.
VI+ Burasowe okno 스포츠 클라이밍 10m, 5 안하는 것이 좋음
Tomasz P.
VI.1 Andromeda 스포츠 클라이밍 12m, 5 아주좋음
Tomasz P.
토요일 13번째 4월 2024 - Sokoliki
Sokolik Mały
V Rysa Tota - 누구와 Krzysztof Sw
1 Second ~에 의해 선등된 Krzysztof Sw
2 전통등반 ~에 의해 선등된 Jacol
전통등반 30m 클래식
Jacol
토요일 13번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Szczytnik Okienna
VI+ 쉬움 Prostowanie Mańka - 누구와 Wojtek Niemkowski 스포츠 클라이밍 11m, 5 좋음
Michał Piasecki
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Będkowska Psiklatka Psi Płot
III Psia trawka 혼합 고전등반 16m, 4
Marcin Perzanowski
토요일 13번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Szczytnik Okienna
V+ 쉬움 Z prawej mańki - 누구와 Wojtek Niemkowski 스포츠 클라이밍 11m, 5 좋음
Michał Piasecki
V 쉬움 Prawe okienko - 누구와 Wojtek Niemkowski 스포츠 클라이밍 12m, 4 평균
Michał Piasecki
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Będkowska Psiklatka Psi Płot
V Superburek 스포츠 클라이밍 16m, 6
Marcin Perzanowski
토요일 13번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Szczytnik Wielbłąd
V ~V+ Poranne zacięcie - 누구와 Wojtek Niemkowski 스포츠 클라이밍 24m, 11 클래식
Michał Piasecki
토요일 13번째 4월 2024 - Góry Stołowe
Szczytnik Widokowa
V+ DDRD - 누구와 Wojtek Niemkowski 스포츠 클라이밍 20m, 8 아주좋음
Michał Piasecki
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Szklarki Słoneczne Skały Ostatnia
IV Siedmiu kreskoludków 스포츠 클라이밍 12m, 6
Mateusz Dudek
V- Ostatni Kant 스포츠 클라이밍 14m, 5
Mateusz Dudek
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Łutowiec Różowa Ścianka
VI.1 Powolne konanie Różowej Pantery 스포츠 클라이밍 12m, 4
NJ
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Łutowiec Słoń
VI.1+ Płyta Czyngis-chana 스포츠 클라이밍 13m, 3
NJ
토요일 13번째 4월 2024 - Jura
Jura Północna Łutowiec Różowa Ścianka
VI.1 Zgon Różowej Pantery 스포츠 클라이밍 12m, 4
NJ
금요일 12번째 4월 2024 - Sokoliki
Zipserowa Czuba
V+ Diretka WKW - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 20m, 8 클래식
Jacol
V Ku Chwale Kursantów - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 20m, 5 아주좋음
Jacol
VI Hiperdozentissima - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 20m 아주좋음
Jacol
V Emu - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 20m 아주좋음
Jacol
금요일 12번째 4월 2024 - Sokoliki
Sukiennice
VI- Ryska Tygryska - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 15m
Jacol
금요일 12번째 4월 2024 - Sokoliki
Mały Michał
V- Z Kamyczka na Kamyczek - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 10m, 5 아주좋음
Jacol
금요일 12번째 4월 2024 - Sokoliki
Duży Michał
IV Młody murarz - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 10m, 6 아주좋음
Jacol
금요일 12번째 4월 2024 - Sokoliki
Chatka
V- Kancik Chatki - 누구와 Krzysztof Sw 스포츠 클라이밍 12m 아주좋음
Jacol
금요일 12번째 4월 2024 - Jura
Jura Środkowa Olkusz-Jaroszowiec Igły Olkuskie
VI ~V Fujary 스포츠 클라이밍 8m, 4 아주좋음
Romain Bordier
금요일 12번째 4월 2024 - Jura
Jura Środkowa Olkusz-Jaroszowiec Pazurek
VI.1 ~VI+ Kwiatuszek dla blondynki 스포츠 클라이밍 24m, 8 완전 구식
Romain Bordier
VI.1+ Droga przez Polskę 스포츠 클라이밍 24m, 9 완전 구식
Romain Bordier
금요일 12번째 4월 2024 - Jura
Jura Środkowa Olkusz-Jaroszowiec Igły Olkuskie
VI.3 Jesteś zwycięzcom 스포츠 클라이밍 9m, 5 클래식
Romain Bordier
VI.2+ Habemus patent 스포츠 클라이밍 9m, 5 완전 구식
Romain Bordier
목요일 11번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Garb Tenczyński Dolina Brodłówki Zakątek
V+ Unknown 2 스포츠 클라이밍 8m, 3
Maciej Dziki
목요일 11번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Garb Tenczyński Kotlina Tenczynka Buczynowa
VI+ Prawa Kruszonka - 누구와 Maciej Dziki 스포츠 클라이밍 10m, 3 좋음
Krzysztof
Krucho. Zalecana wspinaczka i asekuracja w kasku !

 
VI.2 Lęki od Ręki - 누구와 Maciej Dziki 스포츠 클라이밍 10m, 4 평균
Krzysztof
Ze względu na kruszyznę w ciągłym apdejcie. Zalecama wspinaczka i asekuracja w kasku !

 
V Dreamkarcher - 누구와 Krzysztof 스포츠 클라이밍 12m, 4
Maciej Dziki
VI+ Prawa Kruszonka 스포츠 클라이밍 10m, 3
Maciej Dziki
목요일 11번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Bolechowicka Ostra Turniczka i Turnia Łazików
VI+ Przewieszony kominek 스포츠 클라이밍 17m, 8 아주좋음
Romain Bordier
목요일 11번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Dolina Bolechowicka Filar Abazego i Filar Wallischa
VI.1 ~VI+ Filar Wallischa 스포츠 클라이밍 22m, 7
Romain Bordier
VI+ Ryski nad Tablicą 스포츠 클라이밍 18m, 6 클래식
Romain Bordier
수요일 10번째 4월 2024 - Jura
Jura Południowa Garb Tenczyński Rusocice Mlecz
V+ Republika 스포츠 클라이밍 15m, 5
Mateusz Dudek
V Jointventure 스포츠 클라이밍 15m, 5 좋음
Mateusz Dudek
V Mlecz 스포츠 클라이밍 13m, 5 아주좋음
Mateusz Dudek
III Dżownica 스포츠 클라이밍 14m, 3 안하는 것이 좋음
Mateusz Dudek

{수} {대상들}에서 {별}-{끝} 보이기

Deutsch English Español Français Italiano 한국어 Português 中文