모든 {수} {대상들} 보이기
등급 | 루트 | 장비 스타일 | 질 | |||
---|---|---|---|---|---|---|
토요일 30번째 9월 2023 - Valle del Sarca | ||||||
Sarche Sisyphos | ||||||
6b | ★★ Cremino - 누구와 Anna Grycová | 20m | ||||
목요일 28번째 9월 2023 - Valle del Sarca | ||||||
Red Point Wall Centrale | ||||||
6a+ | ★ L'Amazzone - 누구와 Anna Grycová | 26m | ||||
화요일 26번째 9월 2023 - Valle del Sarca | ||||||
Le Piazzole | ||||||
6b | ★★ Gardatrentino - 누구와 Anna Grycová | 22m, 11 | ||||
6b | ★★ Arco 2011 - 누구와 Anna Grycová | 20m | ||||
6a+ | ★ La Prua - 누구와 Anna Grycová | 12m | ||||
월요일 8번째 5월 2023 - Labské údolí | ||||||
Levý břeh Ostroh Východního Rohu Barokní stěna | ||||||
VIIIa | ★★ Malá noční hudba - 누구와 Anna Grycová | 35m, 7 | ★★ 아주좋음 | |||
금요일 5번째 5월 2023 - Labské údolí | ||||||
Levý břeh U Zloděje a Atlantidy Alcatraz | ||||||
VIIIb | ★★ Prdelí ke zdi - 누구와 Anna Grycová | 30m, 5 | ★★ 아주좋음 | |||
수요일 12번째 4월 2023 - Osp | ||||||
Babna | ||||||
6a+ | ★★ Killing me softly - 누구와 Anna Grycová | 22m, 9 | ||||
6b | ★ Potion magique - 누구와 Anna Grycová | 19m, 8 | ||||
6b | ★★ New Look - 누구와 Anna Grycová | 20m, 9 | ||||
6a+ | ★ Sobotna priloga - 누구와 Anna Grycová | 24m, 10 | ||||
수요일 12번째 4월 2023 - Črni Kal | ||||||
A1 - Nad cesto | ||||||
6a | ★★ Bor - 누구와 Anna Grycová | 20m | ||||
6b | ★★ Frančišek Frančišek - 누구와 Anna Grycová | 22m | ||||
6c+ | Strast - 누구와 Anna Grycová | 12m | ||||
6a+ | ★★ Ocizla - 누구와 Anna Grycová | 13m | ||||
월요일 10번째 4월 2023 - Napoleonica | ||||||
Mano Di Fatima/Parallele | ||||||
6b | ★★★ Il Tagliaerbe - 누구와 Václav Dedík | 18m | ||||
목요일 9번째 3월 2023 - San Vito lo Capo | ||||||
Scogliera di Salinella North Grotta del cavallo Parco giochi | ||||||
6a | ★★ Ypsilon - 누구와 Anna Grycová | 20m, 9 | ||||
목요일 9번째 3월 2023 - San Vito lo Capo | ||||||
Scogliera di Salinella North Grotta del cavallo Grotta del cavallo | ||||||
6b | ★★★ Melchiorre - 누구와 Anna Grycová | 18m, 7 | ||||
수요일 8번째 3월 2023 - San Vito lo Capo | ||||||
Scogliera di Salinella Far South Torre Isulidda | ||||||
6a+ | ★★ Anton aus Tyrol - 누구와 Anna Grycová | 26m, 12 | ||||
6c | ★★ Papa's project - 누구와 Anna Grycová | 22m, 9 | ||||
수요일 8번째 3월 2023 - San Vito lo Capo | ||||||
Scogliera di Salinella North Fakirella beach Scotties World | ||||||
6b+ | ★★ Rinazina - 누구와 Anna Grycová | 20m, 11 | ||||
일요일 9번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Elona Adršpach Wall | ||||||
6b | ★★ Řecký Bonzák - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | 15m, 7 | ★★ 아주좋음 | |||
목요일 6번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Vaskina Hot Rock | ||||||
6b | ★★ Porno Stars - 누구와 Anna Grycová | 25m, 12 | ★★ 아주좋음 | |||
목요일 6번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Lakkos Theos Right | ||||||
6b | ★ Ride to the Top - 누구와 Anna Grycová | 20m, 8 | ★ 좋음 | |||
목요일 6번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Lakkos Sabaton Upper | ||||||
6a+ 6a/a+ | ★★ Ronti - 누구와 Anna Grycová | 15m | ★★ 아주좋음 | |||
목요일 6번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Lakkos Sabaton Lower | ||||||
6b | ★★ Fuck the System - 누구와 Anna Grycová | 20m, 10 | ★★★ 클래식 | |||
수요일 5번째 1월 2022 - Leonidio | ||||||
Lakkos Mikro Theos | ||||||
6b | ★★ Rainbow - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | 25m, 12 | ★★ 아주좋음 | |||
일요일 19번째 9월 2021 - Nago | ||||||
Belvedere Sector B | ||||||
6b | ★★ Warm Up - 누구와 Anna Grycová | 16m | ★★ 아주좋음 | |||
일요일 19번째 9월 2021 - Nago | ||||||
Falesia Segrom Sector C | ||||||
6b | ★★ Coda di porco - 누구와 Anna Grycová | 25m | ★★ 아주좋음 | |||
토요일 10번째 7월 2021 - Súľov | ||||||
Javor Veža nad ohniskom | ||||||
6b | ★★★ Vaničky - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | ★★★ 완전 구식 | ||||
토요일 10번째 7월 2021 - Blázon | ||||||
Spodná (bivakovacia) veža | ||||||
7- | ★★ Pravý Y - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | 18m | ||||
7 | ★★ Ľavý Y - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | 16m | ||||
일요일 15번째 11월 2020 - Rovinj | ||||||
B/1 | ||||||
6b+ | ★★ Panoramix - 누구와 Václav Dedík | 15m | ★ 좋음 | |||
금요일 13번째 11월 2020 - Rovinj | ||||||
B/2 | ||||||
6b+ | ★ Radić - 누구와 Václav Dedík, Anna Grycová | 9m | ★ 좋음 | |||
금요일 13번째 11월 2020 - Dvigrad | ||||||
D | ||||||
6b | ★★ Šišmiš - 누구와 Václav Dedík, Anna Grycová | 15m | ★ 좋음 | |||
금요일 13번째 11월 2020 - Dvigrad | ||||||
B | ||||||
6b+ | ★★★ Pukotina - 누구와 Václav Dedík, Anna Grycévá | 20m | ★★★ 클래식 | |||
6c 6c+ | ★★ Bevanda - 누구와 Vádlav Dedí, Anna Grycová | 15m | ★ 좋음 | |||
목요일 12번째 11월 2020 - Buzetski Kanjon | ||||||
Pengari | ||||||
6a+ | ★★ Koke iz Loke - 누구와 Václav Dedík, Anna Grycová | ★★ 아주좋음 | ||||
수요일 11번째 11월 2020 - Limski Kanal | ||||||
Horoskop | ||||||
6a+ | ★★ Ribe - 누구와 Anna Grycová, Václav Dedík | 15m | ★★ 아주좋음 | |||
토요일 25번째 4월 2020 - Moravský kras | ||||||
Žleby Henryho stěna | ||||||
7- | Dejavu - 누구와 Tomáš Lotrek | 7 | ||||
화요일 21번째 4월 2020 - Moravský kras | ||||||
Holštejn Vaňousovy díry | ||||||
7 | Díra - nedíra alias Kolejový hřeb - 누구와 Jan Lidmila | 20m, 2 | ||||
토요일 18번째 4월 2020 - Jevišovická pahorkatina | ||||||
Jevišovice Starý hrad Žaludova skála | ||||||
6 | ★★ Znojemský lapiduch - 누구와 Václav Dedík | 26m, 5 | ||||
6- | ★★ Šuplík direkt - 누구와 Václav Dedík | 22m, 4 | ||||
7 | Lékařské tajemství - 누구와 Václav Dedík | 20m, 6 | ||||
수요일 15번째 4월 2020 - Moravský kras | ||||||
Holštejn Nad Holštejnskou jeskyní | ||||||
6- | ★★ Maskovaná Judita - 누구와 Martin Tesař, Jan Lidmila | 7 | ||||
월요일 6번째 1월 2020 - Sant Llorenç de Montgai | ||||||
Esperó Remacha | ||||||
6b | ★★ Songoku-Krilin - 누구와 Martin Tesař | 75m | ★ 좋음 | |||
월요일 6번째 1월 2020 - Sant Llorenç de Montgai | ||||||
Paret de I'Os | ||||||
6a+ | ★ Nas norxes - 누구와 Martin Tesař | 16m | ||||
일요일 5번째 1월 2020 - Margalef | ||||||
Cami de la Presa La Braseria | ||||||
6a | ★★ Churrasco - 누구와 Martin Tesař | 20m | ||||
일요일 5번째 1월 2020 - Margalef | ||||||
Cami de la Presa Cingles del Molí | ||||||
6a+ | ★★ Nachete - 누구와 Martin Tesař | 14m, 7 | ||||
토요일 4번째 1월 2020 - Siurana | ||||||
Can Melafots | ||||||
6b | ★★ La mare de la sardineta - 누구와 Martin Tesař | 16m | ||||
토요일 4번째 1월 2020 - Siurana | ||||||
Can Marges De Dalt | ||||||
6a | ★★ Passatemps - 누구와 Martin Tesař | 17m, 8 | ||||
6a | ★★ Escuela de calor - 누구와 Martin Tesař | 17m | ||||
6b | ★ Morron y cuenta nueve - 누구와 Martin Tesař | 18m | ||||
월요일 30번째 12월 2019 - Siurana | ||||||
Grau dels Masets Esquerra | ||||||
6b | ★★ Piu Piu - 누구와 Martin Tesař | 20m | ||||
6a | ★★ Llastre - 누구와 Martin Tesař | 20m | ||||
6b | ★ Charlie III - 누구와 Martin Tesař | 15m | ||||
6b | ★ Super Espero - 누구와 Martin Tesař | 20m | ||||
토요일 19번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Anića kuk Anića kuk - Stup | ||||||
6a+ | ★ Leva Tržiška - 누구와 Arny | 120m | ★ 좋음 | |||
5b+ 5b | ★★ Brid za veliki čekić - 누구와 Arny | 150m | ||||
금요일 18번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Klanci Hidrogliser | ||||||
6a+ | ★★ Toi-toi - 누구와 Arny | 16m | ★ 좋음 | |||
화요일 15번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Debeli kuk | ||||||
6b+ |
★★ Senza Pieta
- 누구와
Arny
2
5b
~에 의해 선등된
Arny
4
6a+
~에 의해 선등된
Arny
6
5c
~에 의해 선등된
Arny
8
1b
~에 의해 선등된
Arny
| 200m | ★★★ 클래식 | |||
월요일 14번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Klanci Veleshit | ||||||
6a | ★★ Reibeissen - 누구와 Arny | 18m | ★ 좋음 | |||
5a | ★★ Miki Maus - 누구와 Arny | 10m | ★ 좋음 | |||
월요일 14번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Klanci Olimp | ||||||
6a | ★★ Had - 누구와 Arny | 25m | ★★★ 클래식 | |||
일요일 13번째 10월 2019 - Paklenica | ||||||
Klanci Teta Albina | ||||||
5a |
Sex+
- 누구와
Arny
1
5a
35m
2
| 35m | 평균 | |||
Only first pitch
|
||||||
일요일 22번째 9월 2019 - Moravský kras | ||||||
Holštejn V buči | ||||||
6 | ★★ Sevřené půlky - 누구와 Václav Dedík | 12m, 2 | ★★ 아주좋음 | |||
5+ | ★ Mauglí - 누구와 Václav Dedík | 20m, 4 | ★ 좋음 | |||
일요일 4번째 8월 2019 - Hrubý Jeseník | ||||||
Rabštejn Přední skály Věž u buku | ||||||
7- | ★★ Patička | 20m, 2 | ★ 좋음 | |||
일요일 4번째 8월 2019 - Hrubý Jeseník | ||||||
Rabštejn Přední skály Třetí věž | ||||||
6 7- | ★★ Donaldova | 2 | ★★ 아주좋음 | |||
6+ | ★ Petrova | 15m, 3 | ★ 좋음 | |||
7- | ★ Dračí | 2 | 평균 | |||
화요일 7번째 5월 2019 - Labské údolí | ||||||
Levý břeh Ostroh Gilotiny Indiánka | ||||||
VIIIb | ★★ Pochybná existence 1. část (Pochybná existence) - 누구와 Martin Tesař | 25m, 5 | ★★ 아주좋음 | |||
Only first 6 bolts.
|
||||||
토요일 7번째 7월 2018 - Labské údolí | ||||||
Levý břeh Mordor Ďáblova stěna | ||||||
VIIc VIIIa | ★★★ Dočasné zrychlení (Docasne´ Zrychleni) - 누구와 Jan Lidmila | 40m, 6 | ★★★ 완전 구식 | |||
일요일 11번째 8월 2019 - Hrubý Jeseník | ||||||
Rabštejn Zadní skály Rigo | ||||||
6- | ★★ Hrana Riga | 25m, 3 | ★ 좋음 | |||
6 | ★★ Sbohem armádo! | 25m, 4 | ★★ 아주좋음 | |||
일요일 11번째 8월 2019 - Faklove špáry | ||||||
5 | ★ Čorba | 9m, 3 | ★ 좋음 | |||
6 | ★ Žltí vtáci | 9m, 3 | ★ 좋음 | |||
금요일 5번째 7월 2019 - Blázon | ||||||
Veľká Javorová veža | ||||||
7- | ★★ Zdenkina | 20m, 7 | ★ 좋음 | |||
금요일 5번째 7월 2019 - Blázon | ||||||
Malá Javorová veža I | ||||||
6- | ★ Vôňa repelentu | 15m, 5 | ★ 좋음 |
모든 {수} {대상들} 보이기